Takımımız

Webvo Ailesi


 • Gökay Yılmaz Kurucu

  1991 İstanbul doğumluyum. 7 yıllık web tasarım deneyimim bulunmakta, daha önceki çalışma hayatımda çeşitli portal ve teknoloji sitelerinde yöneticilik ve editörlük görevlerini üstlendim. 2015 Mart ayında Ajans NEON altyapısına bağlı Webvo Web Tasarım kurumsal firmasını yayın hayatına geçirmiş bulunmaktayım. Webvo Web Tasarım şirketinde web tasarım uzmanlığı görevini yapmaktayım.

  Facebook Twitter Linkedin
 • Vural Ayaz Kurucu

  1991 Silivri doğumluyum. 2014 yılında Beykent Üniversitesi Basım ve yayın Teknolojileri mezunuyum. Stajımı Acar Group kağıt üzerine olan bir matbaada yapmışken iş hayatımı Sarten Ambalajda metal ofset üzerine sürdürdüm. Her iki matbaanın da tecrübesini alarak kendi gücümü göstermenin zamanı geldiğini düşünüyorum ve bu yüzden buradayım.

  Facebook Twitter Linkedin
 • Pelin Yamanoğlu Grafik Tasarım

  1993 İstanbul doğumluyum. 2013 Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri mezunuyum. Bu bölümü okumayı çok istedim. Daha lisede bilgisayar programcılığı okuyordum ama stajımı bir reklam ajansında grafik departmanında yaptım. Çok zevkli bir bölümdü çok severek ve isteyerek bu bölümü seçtim. Webvo Web Tasarım şirketinde grafik tasarım görevini yapmaktayım.

  Facebook Twitter Linkedin