Hakkımızda

Webvo Web Tasarımı E-ticaret Kurumsal Bireysel


Wordpress

Binlerce tema içerisinden istediğiniz web tasarımını, istediğiniz yazılım modüllerini iki iş günü içerisinde teslim ediyoruz. Wordpress tabanlı oluşturduğumuz web projelerinin özellikleri aşağıda maddelenmiştir.

Grafik Tasarım

Webvo Grafik Tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Responsive Teknolojisi

Tüm Web Tasarım çalışmalarında Responsive teknolojisi kullanılarak, web site içeriğini mobil ve tablet cihazlarda görüntüleyebilirsiniz.

Renk Seçimi

Renkler kişilerin tercihlerini psikolojik ve fizyolojik olarak önemli ölçüde etkilemektedir. Sitenizin renk düzeni çarpıcı bir izlenim uyandırabilir, muhtemel başarınıza pozitif veya negatif bir katkıda bulunabilir.

Dil Desteği

Web sitenize uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen yabancı dil eklentileri isterseniz ülke bayraklarıyla isterseniz açılır menü ile web sitenizde yayınlanmaktadır.

SEO Hizmetleri

Firmanızı arama motorlarında en üst sıralara çıkması için SEO paketlerini inceleyerek, web sitenizde hızlı yükselişi sağlayabilirsiniz.

Webvo Ofisi

Webvo Web Tasarım

Webvo responsive teknolojisi Tablet & Mobil cihazlarda web'de gezinme rahatlığı sağlar, ayrıca tüm internet tarayıcılarını desteklemektedir. Profesyonel ekibi ile kurumsallaşmış Web Tasarım, SEO Çalışması, Grafik Çalışmaları ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı ile firmanıza özel uygun fiyatlı tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres.

HTML/CSS
100%
Tasarım
85%
WordPress
95%
Photoshop
80%

 • Gökay Yılmaz KURUCU

  1991 İstanbul doğumluyum. 7 yıllık web tasarım deneyimim bulunmakta, daha önceki çalışma hayatımda çeşitli portal ve teknoloji sitelerinde yöneticilik ve editörlük görevlerini üstlendim. 2015 Mart ayında Ajans NEON altyapısına bağlı Webvo Web Tasarım kurumsal firmasını yayın hayatına geçirmiş bulunmaktayım. Webvo Web Tasarım şirketinde web tasarım uzmanlığı görevini yapmaktayım.

  Facebook Twitter Linkedin
 • Vural Ayaz KURUCU

  1991 İstanbul/Silivri doğumluyum. 2014 yılında Beykent Üniversitesi Basım ve yayın Teknolojileri mezunuyum. Stajımı Acar Group kağıt üzerine olan bir matbaada yapmışken iş hayatımı Sarten Ambalajda metal ofset üzerine sürdürdüm. Her iki matbaanın da tecrübesini alarak kendi gücümü göstermenin zamanı geldiğini düşünüyorum ve bu yüzden buradayım.

  Facebook Twitter Linkedin
 • Pelin Yamanoğlu Grafik Tasarım

  1993 İstanbul doğumluyum. 2013 Beykent Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri mezunuyum. Bu bölümü okumayı çok istedim. Daha lisede bilgisayar programcılığı okuyordum ama stajımı bir reklam ajansında grafik departmanında yaptım. Çok zevkli bir bölümdü çok severek ve isteyerek bu bölümü seçtim. Webvo Web Tasarım şirketinde grafik tasarım görevini yapmaktayım.

  Facebook Twitter Linkedin