Webvo

Makale

Google Arama Motoru Sıra Bulucu Programı

Web sitesi için sınırlama olmadan Google arama motorunda yer alan anahtar kelimeleri sorgulayabilir, web sitesinde yer alan içeriklerin arama motorunda kaçıncı sırada yer aldığını öğrenebilirsiniz. Arama motorlarında Google sıra sorgulama üzerine bir çok web site yer almaktadır, fakat bunların bir çoğunda ya anahtar kelime sınırlaması yer almakta yada belli bir sayfaya kadar sorgulama imkanı sunmaktadır.

Free Monitor for Google ile sınırlama olmadan istenilen web siteleri tablodaki alanlara girerek sorgulayabilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz sunulan Free Monitor for Google programı sorgulanan kelimeleri database hafızasına kayıt ederek bi daha ki sorgulama işlemini detaylı olarak tabloda göstermektedir.

Google Sıra Bulucu Programı

Aşağıda yer alan görselde göründüğü üzere anahtar kelime arayışını tüm ülkeler kapsamında sorgulayabilir, ayrıca kırmızı alanda göstermekte olduğumuz Search kısmından aranmasını istediğiniz anahtar kelimenin istenilen sayfaya kadar sorgulanmasını belirleyebilirsiniz.

Google Sıra Bulucu Ayarlar

Free Monitor for Google sıra bulucu programını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek için aşağıda yer alan linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Free Monitor for Google Sıra Bulucu İndir